Прометей впевнено обіграв Гамбург у виїзному матчі Єврокубка

Вийшовши на 50-відсотковий показник перемог, команда Гінзбурга знову піднялася до зони плей-оф

Прометей впевнено обіграв Гамбург у виїзному матчі Єврокубка

Гамбург — Прометей. Фото — prometeybc.com

Прометей здобув переконливу перемогу над Гамбургом у виїзному матчі 10-го туру групи А Єврокубка — 97:83.

Українська команда відразу заволоділа перевагою на “Edel-optics.de Arena” у Гамбурзі і, незважаючи на гідний опір одного з аутсайдерів своєї групи, привезла йому +7 за підсумками чверті. У другому відрізку гості ще додали і на велику перерву пішли за рахунку 52:35 на свою користь.

Така картина продовжилася й надалі. Команда Ронена Гінзбурга грамотно діяла проти Гамбурга, не дозволяючи йому переламати хід гри.

Лише в останній чверті господарі ціною неймовірних зусиль спромоглися на ривок. Все, на що їх вистачило – скоротити відрив до 81:88. Після цього Роб Грей чудово потрапив з-за 3-очкової лінії, і гості спокійно довели справу до перемоги.

Здобувши п’яту вікторію в десяти зустрічах, Прометей відразу піднявся в таблиці з восьмого рядка на п’ятий – тобто в зону плей-оф. Гамбург, який програв 9 матчів із десяти, залишився передостаннім.

У наступному турі, 13 грудня, команда Гінзбурга в номінально домашньому матчі прийматиме Бешикташ.

  • Баскетбол. Єврокубок. Група А. 10-й тур

Гамбург (Німеччина) – Прометей (Україна) – 83:97 (19:26, 16:26, 19:22, 29:23)

Прометей: Балвін (15 + 8 підбирань), Марч (14 + 6 підбирань), Грей (13 + 4 передачі), Сидоров (12 + 5 передач), Липовий (11 + 2 перехоплення), Одіасе (10 + 6 підбирань), Клавелл (10), Бобров (6 + 2 перехоплення), Агада (6)

Джерело

Новини Рівне