Президент WBC: Бій Джошуа з Вайлдером має стати ілюмінатором для обов’язкового претендента на титул

Президент WBC: Бій Джошуа з Вайлдером має стати ілюмінатором для обов’язкового претендента на титул

Деонтей Уайлдер, фото — Getty Images

Президент WBC Маурісіо Сулейман підтвердив, що планує встановити для потенційного бою між екс-чемпіонами світу Деонтеєм Вайлдером і Ентоні Джошуа статус елімінатора на визначення обов’язкового претендента на чемпіонський титул.

“День розплати” – безпрецедентна подія і чудовий турнір. Якщо Вайлдер і Джошуа проведуть двобій, це буде природний фінальний поєдинок на вибуття між претендентом №1 за версією WBC Уайлдером і №2 Джошуа за обов’язковий виклик. Ми побачимо, що відбудеться в суботу, але на даний момент поки що немає нічого офіційного”, – сказав глава WBC.

Сулейман припустив у листопаді, що поєдинок Джошуа та Вайлдера може визначити обов’язкового претендента на пояс WBC, яким володіє британець Тайсон Ф’юрі. Президент заявив, що після події 23 грудня рейтинги можуть суттєво змінитись, і це вплине на захист титулу.

Раніше стало відомо, що Джошуа та Вайлдер домовилися провести бій 9 березня у Саудівській Аравії. Щоб подія відбулася, обидва боксери мають перемогти своїх найближчих суперників. Джошуа зустрінеться зі шведом Отто Валліном, а Вайлдер – з Джозефом Паркером. Обидва бої відбудуться в одному івенті «День розплати» 23 грудня у столиці Саудівської Аравії Ер-Ріяді.

Джошуа нокаутував Роберта Геленіуса в останньому бою, який відбувся 12 серпня у Лондоні. Останнім суперником Деонтея також був Геленіус – американець переміг нокаутом у першому раунді.

Джерело

Новини Рівне