Представників громад та бізнесу запрошують до участі в Трейд місії «Відродження України»

Представників громад та бізнесу запрошують до участі в Трейд місії «Відродження України»

Клуб Мерів і Агентство розвитку UMEDA спільно із стратегічними міжнародними партнерами Washington Institute for Business, Government and Society, Economy of Trust Ukraine, Inc. (США), та іншими запрошує український бізнес у Трейд місію "REBIRTH OF UKRAINE" до США!

Місія відбудеться 23-26 вересня 2024 року у Вашингтоні, округ Колумбія і розроблена з метою встановлення партнерств між українськими та американськими муніципалітетами, об’єднання американського та українського бізнесу, академічних кіл та урядових організацій для сприяння економічному відновленню та реконструкції України.

Детальну інформацію про трейд-місію можете знайти на сайті Агентства розвитку UMEDA https://umeda.com.ua/uk/events/rebirth-of-ukraine-trade-mission-washington-dc-usa/

Зі списком запрошених, над розширенням якого ще працює команда співорганізаторів, ви можете ознайомитись за посиланням https://docs.google.com/document/d/1IbM99zrK-84ZUpsex1iLaRC5FTAGUzkI/edit

Наголошуємо, що до участі у місії буде відібрано лише 50 бізнесів з усієї України за основними 5 фокус-темами: енергетичний сектор, аграрна індустрія, високотехнологічний сектор (включаючи airspace), будівництво та будівельні матеріали (включаючи індустріальні парки, логістику та сміттєпереробку), реабілітація.

У кожній категорії допускається лише по 7 компаній з усієї України!

Додатковими темами є освіта, легальна та фінансова сфери, у яких допускається лише по 5 компаній з усієї України.

Увага!

Всі заходи, заплановані у місії, є закритими і доступні лише для членів української делегації та американських учасників за запрошеннями.

Зареєстровані до 20 липня 2024 року зможуть прийняти участь в основному відборі членів делегації, який відбудеться до 01 серпня 2024 року. основний склад делегації буде подаватись на отримання візи у серпні. ті, хто зареєструється пізніше, якщо ще залишаться місця, отримуватимуть візу самостійно.

Організатори не покривають витрат на проїзд, проживання, тощо.

Організатори не забезпечують чоловіків дозволами на виїзд за кордон.

Участь бізнесу супроводжується сплатою організаційного збору.

Для отримання додаткової інформації та проходження відбору до делегації у першу чергу необхідно зареєструватись за посиланням  https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSevoqevMc8DNY7iA3KG4n_KaJ_w53uMfryEGET1I4X9G_qHsA/viewform

Новини Рівне