Популярні моделі Audi стали спортивнішими

Спортивний пакет, доповнений чорними вставками та чорною обшивкою стелі – це вибір, який зараз здається стандартним у преміум-сегменті. Audi люблять розширювати опцію S -line за допомогою так званих версій S Edition Competition .

Це звучить як надпотужна ультраспортивна версія, але по суті об’єднує в одному привабливому пакеті кілька спортивних опцій.

Це вже було можливо, наприклад, для A4 та A5, але тепер Audi дозволяє Q3, Q5 та A6 PHEV стати частиною цієї серії. Для Q3 і Q5 пакет S Edition Competition доступний як у звичайній версії, так і у варіанті Sportback .

У випадку з Audi Q3 партія обмежена 150-сильним 35 TFSI , тому S Edition Competition не доступний у вигляді гібрида, що підключається.

Q3 пропонується в цій версії за ціною від 55875 євро.

За додаткові 2500 євро ви отримуєте всю комплектацію S Line , включаючи бампери, пофарбовані краї колісних арок, 18-дюймові легкосплавні диски, чорні акценти, спортивне кермо, модернізовану аудіосистему, навігацію MMI plus та багато інших опцій.

Для Audi Q5 версія S Edition Competition доступна в гібридних моделях 50 TFSIe і 55 TFSIe .

Тут також за відносно невелику доплату ви отримуєте цілу низку особливо спортивних опцій, а також матричне світлодіодне освітлення.

Audi Q5 S edition Competition доступний за ціною від 74173 євро.

Нарешті, Audi А6 . Він вже був доступний як S Edition Competition , але тепер він також поєднує в собі спортивність, нерідко чорні елементи, з гібридним приводом, що підключається, в моделі 50 TFSIe .

У такому вигляді він доступний за ціною від 73 558 євро.

Новини Рівне