Подяка юним спортсменам-благодійникам

Подяка юним спортсменам-благодійникам

Подяка юним спортсменам-благодійникам

Подяка юним спортсменам-благодійникам

Дубенською міською радою та керівництвом міста завжди підтримуються гарні ініціативи громадських та благодійних організацій. Однією з них є спортивний клуб “КЛАН”, на базі якого також діє однойменний благодійний фонд. В рамках започаткованої співпраці уже реалізовано низку важливих спільних справ. Зокрема, цьогоріч діти із сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах, та діти загиблих ветеранів війни мали змогу пройти програму Психологічної адаптації дітей під час війни. Також медичні заклади міста неодноразово отримували благодійну допомогу від міжнародних партнерів фонду на лікування військових, поранених, вимушено переміщених осіб та малозабезпечених верств населення. 

Спортивні клуби “Клан” зосереджені в Дубні, Млинові та Рівному, 90% їхніх відвідувачів — це діти від 4 до 15 років. Окрім занять спортом, на базі клубу реалізується волонтерський проект “Школа лідера”. Лідерським проектом охоплено 100 дітей з вищевказаних міст трьох вікових категорій. Він спрямований на патріотичне виховання, вивчення християнської етики, розвиток емоційного інтелекту дітей, формування морально і фізично здорових особистостей. Важлива увага в цей складний для нашої країни час приділяється організацією залученню вихованців до благодійної діяльності.

Так, нещодавно вихованці клубу зі своїми сім’ями зібрали 1500 кілограмів продуктових боксів, які пастором-волонтером Церкви АСД м.Дубно Валерієм Левицьким були доставлені на прифронтові території для місцевого населення.

Аби подякувати дітям за гарну справу та підтримати подальші прагнення до благодійності, сьогодні до них з солодощами та подарунками завітали міський голова Василь Антонюк, депутат міської ради Микола Пилипчук, пастор-волонтер Валерій Левицький. Також очільник міста привіз юним спортсменам-каратистам медикаменти європейського стандарту та спортивний інвентар для використання під час тренувань. Слід зазначити, що вихованці клубу постійно стають призерами міжнародних та всеукраїнської змагань. 

Керівник клубу Сергій Скоропадський висловив вдячність міській владі за сприяння розвитку дитячого спорту та підтримку волонтерської діяльності.

Новини Рівне