Подарунки майстрам: тематичні набори Dnipro-M до Нового року

Подарунки майстрам: тематичні набори Dnipro-M до Нового року

Хороша новина для тих, хто шукає практичний подарунок до Нового року автомобілісту, зварнику, електрику, будівельнику або домашньому майстру. Спеціально до свята український бренд інструменту Dnipro-M зібрав тематичні та універсальні набори — готове рішення для подарунка професіоналу та домашньому майстру.

На святкові набори діють знижки до 31 грудня — встигаєте купити подарунки близьким, друзям чи колегам.

Тематичні набори Dnipro-M 

Цього року бренд пропонує святкові набори для всіх: професійних майстрів, побутових користувачів та автомобілістів.

Набір «Подарунок для зварювальника»

У комплекті базова модель зварювального апарату SAB-14D MINI, електроди, ящик для інструментів S-Box M250, болгарка GS-98 та набір відрізних дисків Ultra 125 мм. Набір стане в пригоді не тільки для зварювальних робіт, а й у домашній майстерні для ремонтних та побутових завдань.

Подарунки майстрам: тематичні набори Dnipro-M до Нового року

Набір «Подарунок для автомобіліста»

У наборі автомобільний компресор, набір ключів ріжково-накидних ULTRA та викрутка з насадками 6 в 1, S2, захисні рукавички KRAFT L та ящик для інструменту Profi Box 20″. Такий комплект інструментів стане в пригоді в гаражі та домашній майстерні — універсальний варіант для власників автомобіля.

Подарунки майстрам: тематичні набори Dnipro-M до Нового року

Набір «Подарунок для електрика»

Той самий подарунковий набір, який хочеться швидше відкрити та використати. У комплекті мультиметр цифровий SM600, знімач ізоляції автоматичний KS-131 PRO, 3 в 1, діелектричні викрутки, ізоляційна стрічка 20 м. Ці інструменти та аксесуари стануть у пригоді майстру для повсякденної роботи.

Подарунки майстрам: тематичні набори Dnipro-M до Нового року

Універсальні набори для майстрів – готове рішення на подарунок

Окрім тематичних наборів Dnipro-M пропонує універсальні — можна підібрати варіант з урахуванням сфери діяльності та потреб майстра.

Переглянути всі подарунки — dnipro-m.ua

Набір “Подарунок для майстра. Базовий”

Ручний інструмент стане в пригоді як на роботі, так і в побуті. У комплекті слюсарний молоток Ultra, викрутка реверсивна з тріскачкою S2, рулетка Multi Fix 3 м, набір ключів шестигранних TORX і ізоляційна стрічка 10 м.

Ціна набору: 660 грн

Набір “Подарунок для майстра. Універсальний”

У наборі інструменти для виконання широкого спектру завдань: акумуляторний дриль-шуруповерт CD-12QP, комплект насадок (біт) Impact, необхідна батарея та зарядний пристрій для старту роботи.

Ціна набору: 1 998 грн

Набір “Подарунок для майстра. Розширений”

Ще один універсальний набір ручних інструментів для побутових та ремонтних завдань: столярний молоток Ultra, ніж трапеція КF-61, набір викруток з насадками S2 44 шт, ключ розвідний ULTRA, лезо трапеція ULTRA SK2.

Ціна набору: 1 680 грн

Набір “Подарунок для майстра. Клуб майстерності”

Від збирання меблів до ремонту — автономні інструменти з цього набору впораються з цим та іншими побутовими та професійними завданнями. В комплекті акумуляторний дриль-шуруповерт CD-218, акумуляторна шліфувальна машина DGA-201, акумуляторний перфоратор DHR-200, необхідні АКБ і зарядний пристрій, сумка для інструментів BN-45.

Інструментів з цього набору достатньо, щоб вступити до Клубу майстерності Dnipro-M, який надає додаткові переваги учасникам.

Ціна набору: 9 795 грн

Безкоштовна доставка у відділення Нової Пошти

Також з нагоди Нового року бренд безкоштовно доставляє замовлення на суму від 2000₴ одним чеком у зручне відділення Нової Пошти. Пропозиція діє до 31 грудня 2023 року включно.

Поспішайте — подарункові набори зі знижкою швидко закінчуються.

Новини Рівне