Підтримка родин загиблих Героїв

Підтримка родин загиблих Героїв

Підтримка родин загиблих Героїв

Підтримка родин загиблих Героїв

Підтримка родин загиблих Героїв

Напередодні різдвяно-новорічних свят Дубенським міським центром соціальних служб за сприяння міського голови Василя Антонюка проведено благодійну акцію «Різдво для всіх». Акцією охоплено 65 сімей, які перебувають на обліку в центрі, з них 19 сімей загиблих захисників України. 

Сьогодні в Дубенській міській раді з родинами Героїв зустрівся міський голова Василь Антонюк. Очільник міста вкотре висловив найріднішим людям полеглих воїнів слова шани й підтримки та презентував проект зі встановлення у Дубні інтерактивного інформаційного комплексу з меморіальним розділом «Книга Пам’яті» для вшанування та увіковічнення пам’яті Героїв-земляків, які віддали життя за Україну. Також міський голова відзначив, що рішенням Дубенської міської ради 45-ти загиблим дубенчанам — Героям російсько-української війни присвоєно звання «Почесний громадянин міста Дубно». 

Спільно з директором центру соціальних служб Вірою Павлюк міський голова привітав родини з прийдешнім світлим святом Різдва Христового, побажав мирних свят, віри у щасливе майбутнє та нашу перемогу. До Різдвяних свят родини загиблих Героїв отримали продуктові набори та кондитерські вироби.

Новини Рівне