Партія вантажівок залізницею прибула до Польщі

Партія вантажівок залізницею прибула до Польщі

Фото: Скриншот Партія українських вантажівок залізницею прибула до Польщі

Наступні відправлення плануються зробити регулярними та задіяти в перевезеннях більше модернізованих платформ.

Перша партія вантажівок залізницею прибула до Польщі. Про це в неділю, 10 грудня, повідомила пресслужба Укрзалізниці та оприлюднила відповідне відео.
  «Партія вантажівок залізницею прибула до Польщі. Українська та польська сторони узгодили всі питання щодо перевезень та оформлення митних і прикордонних процедур», — йдеться у повідомленні.   Зазначається, що потім вантажівки попрямують автошляхом до пункту призначення.   В Укрзалізниці додали, що наступні відправлення плануються зробити регулярними та задіяти в перевезеннях більше модернізованих платформ.

Нагадаємо, що 7 грудня Укрзалізниця відправила до Польщі перший контрейлерний поїзд з вантажівками, які змушені були чекати на кордоні через блокаду з боку польських перевізників. Поїзд курсує за маршрутом Скнилів (Україна) — Славкув (Польща).

З 6 листопада на українсько-польському кордоні через страйк польських перевізників ускладнено рух вантажівок. У чергах стоять тисячі фур. Серед основних вимог — повернення практики дозволів для українських перевізників, скасованої угодою з ЄС до 30 червня 2024 року. 

Джерело

Новини Рівне