Осер обіграв Сент-Етьєн і повернувся в Лігу 1

Бургундська команда після десяти років відсутності зіграє в еліті французького футболу.

Осер повертається до французької Ліги 1. У поєдинку плей-офф за право зіграти в еліті французького футболу наступного сезону команда обіграла Сент-Етьєн. Нагадаємо, що у першому матчі команди зіграли внічию 1:1.   З таким самим рахунком закінчилася і друга гра в Сент-Етьєні. Гості вийшли вперед на початку другого тайму, проте господарі на 76-й хвилині рахунок зрівняли. У підсумку, все вирішила серія пенальті, в якій щасливішими виявилися футболісти Осера.   Таким чином, один із найтитулованіших клубів Франції наступний сезон проведе у другому за силою дивізіоні, а Осер, уперше за 10 років, повернувся до Ліги 1.       Сент-Етьєн — Осер 1:1, за пенальті — 4:5   Голи: Камара, 76 — Сахі, 51   Сент-Етьєн: Бернардоні, Ф.Сако (Сілва, 58), Трауко, Мукуді, Мангаля, Буанга, Аушиш (Норден, 58), Камара (Муефек, 80), Юссуф (Діуссе, 110), Хазрі (Крівеллі, 62), Амума (Будбуз, 80)   Осер: Леон, Аркус, Бернар, Жубал, Пелленар, Отре (Дугімон, 95), Трує (Перрен, 64), Сахі (Коеф, 83), Туре, Айн (Сінайоко, 75), Шарбонньє   Попередження: Туре, 89