Новий Duster на всі випадки життя: представлено найкращі варіанти бюджетного кросовера

Довгоочікувані кросовери Dacia Duster та Renault Duster 2024 модельного року вже представили офіційно. Раніше були опубліковані фото, а тепер у мережі показали найкращі варіанти дешевої моделі, які відображають вподобання багатьох покупців.

Свої роботи показав художник X-Tomi Design.

Серед них – тридверний кузов, кабріолет, пікап, купеподібний кросовер та автомобіль у найдешевшому виконанні – з незабарвленими елементами кузова, повідомляє OBOZREVATEL.

Останній варіант здається особливо цікавим. Duster і так відомий своєю доступністю. Але якщо його можна зробити ще дешевшим за рахунок спрощеного оздоблення – покупці це оцінять.

Тридверний кузов – незвичайна ідея для цієї моделі. Але виглядає дуже свіжо та цілком цікаво для наймолодшої аудиторії.

Те саме стосується і кабріолету. Тим більше шкода, що сегмент кросоверів із відкритим верхом сьогодні фактично вимер. Тільки VW продає щось схоже. Можливо, йому потрібний конкурент?

Автор також показав пікап Dacia Duster 3 покоління. Такий автомобіль сподобався б господарським покупцям.

Але поки що невідомо, чи вийде подібна машина на ринок. У деяких країнах Renault продає пікап на базі Duster 1 покоління.

Насамкінець – купеподібний Duster. Сміливо? Без жартів така машина може мати високі шанси на комерційний успіх.

Виробники все частіше додають такі варіанти до своєї лінійки. Але про подібні плани Renault щодо Duster ми поки не чули.

Новини Рівне