На щиті додому повертаються два наших Герої

 

На щиті додому повертаються два наших Герої

У бою за нас за нашу Україну загинули головний сержант Володимир Юрійович Баль та Владислав Іванович Денисюк. Військовослужбовці в/ч 3045 18 грудня виконували бойове завдання біля с.Роботине Пологівського району Запорізької області й потрапили під ворожий обстріл.

24-річний житель м.Вараш Володимир Баль народився у смт Колки Волинської області. Після школи навчався в Колківському ВПУ (нині Центр професійної освіти) за спеціальністю “Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва. Слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування. Водій автотранспортних засобів”. Із 2018 року проходив службу за контрактом військовій частині 3045 Національної гвардії України. Із 2019 року служив на посаді командира групи.

У Володимира залишилися батьки, дружина і маленька донька…

27-річний житель м.Вараш Владислав Денисюк народився у м.Вараш. Після школи навчався у Рівненському державному базовому коледжі за спеціальністю “Стоматологія.Зубний гігієніст”. У 2017-2020 р. проходив службу за контрактом у військовій частині 3045 Національної гвардії України. Із перших днів прибув із-за кордону та добровільно став на захист України від окупантів – 3 березня 2022 року Владислава знову зараховано до лав в/ч 3045, служив на посаді помічника гранатометника групи вогневої підтримки.

Без сина залишилася мати…

Щирі співчуття батькам та рідним…

Новини Рівне