На Дубенщині виявили сказ у домашнього кота

  На Дубенщині виявили сказ у домашнього кота

Дубенське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Рівненській області інформує, що 21.12.2023 року на території села Острожець зареєстрували випадок захворювання на сказ у домашньої тварини (кота), діагноз лабораторно підтверджений.

Визначена загрозлива зона в радіусі 10 км. До неї входять населені пункти: с. Залав’я, с. П’яннє, с. Малин, с. Уїздці, с. Ставище, с. Борбин, с. Новосілки, с. Заболотенці, с. Заболоття, с. Певжа, – Острожецької сільської ради; с. В. Городниця, с. Ярославичі, с. Яловичі, с. Боремель, с. Чекно, с. Свищів, с. Новоукраїнка, С. Зоряне – Ярославицької сільської ради.

Також комісія затвердила план заходів щодо локалізації та ліквідації захворювання на сказ. Наразі проводиться комплекс заходів з метою локалізації та ліквідації вогнища сказу серед тварин та недопущення захворювання людей на сказ:

Шановні мешканці громади, за наявності у Вас собак і котів, не забувайте проводити їм профілактичні щеплення проти сказу. Державною службою ветеринарної медицини щеплення проти сказу проводяться безкоштовно. За додатковою інформацією звертайтесь до спеціалістів ветеринарної медицини, які обслуговують населений пункт, або у Дубенську районну державну лікарню ветеринарної медицини тел. 4-52-87″, – зазначили у дописі.

Новини Рівне