Молодий спеціаліст у Рівному квартиру чекав майже 40 років

Молодий спеціаліст у Рівному квартиру чекав майже 40 років

Тисячі людей і досі перебувають у черзі на безкоштовне житло у місті, однак отримати омріяну оселю вдається одиницям, а для решти це — майже нездійсненна перспектива. Втім, комунальні дива, ще й під Різдво, іще трапляються. Так, на минулому засіданні виконкому вирішили надати квартиру рівнянину, який чекав цього моменту майже сорок років.

Серед тих, хто проголосував за виділення житла, була й староста Квасилова Віта Кисільова — вона неабияк здивувалася, почувши знайоме прізвище. Адже новим власником квартири виявився її колишній педагог, який наприкінці 90-х викладав студентам педінституту економіку і багато років прожив у гуртожитку.

Наталія Марщівська, начальниця відділу обліку та розподілу житла:

— Ідеться про розподіл трьох квартир комунальної власності. Дві з них надаються сиротам, які перебувають на квартирному обліку, — Мороженко Людмилі та Баращуку Сергію. А одну ми пропонуємо внести у список на позачергове отримання житла і надати її особі, яка перебуває на квартирному обліку з 1984 року як молодий спеціаліст — це Галуха Василь Левкович. Він був направлений на роботу в інститут і все життя там пропрацював. Нині він уже перебуває на пенсії. Це однокімнатна квартира, попередній власник якої помер. Житло не було приватизовано, тож відійшло до комунальної власності.

Олена РАКС.

Новини Рівне