Mercedes-Benz отримав дозвіл на використання бірюзових габаритних сигналів

Mercedes-Benz став першим автовиробником у світі, який отримав дозвіл на встановлення бірюзових габаритних сигналів на своїх автомобілях.

Мета нововведення — попереджати учасників дорожнього руху, що знаходяться поблизу, про те, що автомобіль їде автономно.

Німецький автовиробник почне тестувати бірюзові світлові сигнали у Каліфорнії та Неваді.

Нагадаємо, раніше цього року Mercedes-Benz став першим автовиробником, який запропонував американським водіям автономну технологію третього рівня у режимі Drive Pilot.

Як і інші системи допомоги водієві, ця функція дозволяє водієві прибрати руки з керма.

Однак найголовніше — це те, що ця технологія дозволяє водіям відірвати погляд від дороги, але при цьому вони мають бути готові взяти на себе керування автомобілем у будь-який момент.

Тепер, щоб попередити інших учасників руху, що автомобіль знаходиться в автономному режимі, Mercedes-Benz тестує спеціальні габаритні вогні.

Автовиробник заявляє, що вибрав бірюзовий колір, тому що він ще не використовується в інших транспортних засобах, наприклад машинах швидкої допомоги.

У Mercedes-Benz також впевнені, що цей колір добре помітний і відрізняється від інших світлих відтінків, які вже використовуються на легкових автомобілях.

Вказівники бірюзового кольору розташовуватимуться спереду та ззаду, а також на бічних дзеркалах автомобілів, оснащених системою Drive Pilot.

Mercedes-Benz заявляє, що хоче, щоб бірюзові габаритні вогні стали галузевим стандартом для автономних транспортних засобів, і вважає, що їх можна буде використовувати у всьому світі, оскільки цей колір не використовується для інших цілей на основних ринках, таких як США, Європа або Китай.

Новини Рівне