Луческу отримав пропозицію від клубу другого румунського дивізіону Корвінула

Луческу отримав пропозицію від клубу другого румунського дивізіону Корвінула

Мирча Луческу, фото — fcdynamo.com

Клуб другого румунського дивізіону Корвінул Хунедоара провів переговори з екс-наставником донецького Шахтаря та київського Динамо Мірчею Луческу.

Керівництва клубу мріє залучити до своїх лав 78-річного фахівця під амбітний проект. Якщо не на посаді головного тренера, то хоч би у ролі консультанта.

“Ми запросили пана Луческу, у нас було кілька розмов. Він вирішить, чи настав час прийти до нас, хоча б таким чином, щоб підтримати нас з погляду консультування”, – заявив президент Корвінула Дан Колеснюк.

Луческу виступав за Корвінул в кінці кар’єри (1977 – 1983). У цьому ж клубі він чотири роки пропрацював тренером, причому протягом декількох місяців поєднував цю посаду з роллю наставника збірної Румунії.

За часів Луческу-граючого тренера клуб із Хунедоари був сильною бойовою одиницею і навіть потрапляв у Кубок УЄФА. Наприкінці 2010-х Корвінул опустився до рівня дивізіону С. Однак у нинішньому сезоні команда йде на другому місці в Лізі 2, відстаючи від Севішула лише на очко. До складу правління Корвінула входить його вихованець, ще одна легенда румунського футболу – Іон Андоне.

Нагадаємо, Луческу на початку листопада подав у відставку головного тренера київського Динамо після поразки від Шахтаря (0:1).

Надалі фахівцем цікавилися Клуж та Динамо Бухарест. За інформацією румунських журналістів, на сам коуч чекає пропозиції від національної збірної Румунії, з якою хотів би попрацювати до завершення кар’єри. У грудні Мірча також називався серед кандидатів на роль нового тренера Ліона.

Джерело

Новини Рівне