Лінарес: ​​Ломаченко ризикує програти технічним нокаутом Девісу

Лінарес: ​​Ломаченко ризикує програти технічним нокаутом Девісу

Василий Ломаченко. Фото — Getty Images

Колишній чемпіон світу у трьох вагових категоріях Хорхе Лінарес вважає, що чемпіон IBF та IBO у легкій вазі Василь Ломаченко програє технічним нокаутом володарю поясу WBA Джервонті «Танку» Девісу.

“Це небезпечний бій для Ломаченка. Але Лома повністю готовий. Я вважаю, що незабаром він захоче закінчити кар’єру. Я не думаю, що зараз він зможе провести більше двох боїв. Мені здається, що для вболівальників це приголомшливий поєдинок. Але це небезпечний бій для Ломаченка. На мою думку, якщо цей поєдинок відбудеться, то Джервонта може перемогти його технічним нокаутом”.

“Ломаченко – швидкий, він може використати кути і все інше. Але що сталося в останньому поєдинку Джервонти? Все було так само: з першого по п’ятий раунд він програвав за очками. Але після цього знайшов момент, таймінг, темп”.

Раніше промоутер Боб Арум розповів, що представники Ломаченка та Девіса вже кілька тижнів ведуть переговори про очне протистояння двох чемпіонів. За попередньою інформацією, поєдинок Ломаченка — Девіс може відбутися у листопаді 2024 року.

У ніч проти 16 червня Джервонта захистив свій чемпіонський титул, відправивши в нокаут співвітчизника Френка Мартіна. 29-річний боксер залишається непереможеним, причому 28 перемог із тридцяти він здобув достроково.

12 травня Ломаченко в останньому бою технічним нокаутом переміг австралійця Джорджа Камбососа. Українець здобув  вакантний пояс IBF у легкій вазі, який раніше звільнив його попередній суперник Девін Гейні. Також Василь відібрав пояс IBO, яким володів Камбосос.

Джерело

Новини Рівне