Кріс Алгієрі впевнений, що не варто очікувати суворого покарання для Раяна Гарсії: «Він просто хотів побити Хейні»

Кріс Алгієрі впевнений, що не варто очікувати суворого покарання для Раяна Гарсії: "Він просто хотів побити Хейні"

Колишній чемпіон світу, а нині відомий боксерський експерт Кріс Алгієрі прокоментував позитивний допінг-тест проби B Раяна Гарсії, який підтвердив наявність допінгу в організмі бійця під час поєдинку з володарем титулу WBC у першій напівсередній вазі Девіном Хейні.

«Рівень покарання в таких ситуаціях залежить від того, скільки грошей ви приносите на стіл і на якому етапі своєї кар’єри перебуваєте. Можливо, у Раяна заберуть перемогу в цьому бою, але це не дуже вплине на нього. Йому все одно. Він скаже: «Я все одно надрав дупу Девіну Хейні».

Якщо виявиться, що це просто заражена добавка, на чому наполягатиме адвокат Гарсії, то його дискваліфікують лише на шість місяців, але я сумніваюся, що Раян збирався битися до кінця року. Гарсія заробив купу грошей протягом кар’єри, і він просто дуже сильно хотів побити Девіна Хейні. Йому було наплювати на наслідки.

На жаль, не варто очікувати суворого покарання для нього. Буде короткочасний бан, і ми побачимо наступний бій Раяна Гарсії на початку наступного року», — сказав Алгієрі.

Нагадаємо, раніше Пол Маліньяджі прокоментував новину про позитивну пробу B у Раяна Гарсії.

Новини Рівне