Коростський «Чуб» став бронзовим призером військово-патріотичної гри

Коростський «Чуб» став бронзовим призером військово-патріотичної гри

Рій «Чуб» та інші учасники змагань.

На Рівненщині фінішував обласний етап Всеукраїнської військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). Рій Коростського ліцею виборов у ньому третє місце.

Хто повідомляє: Сарненська міська рада, Рівненська ОВА.

У чому суть

За право представляти Рівненщину на всеукраїнському рівні змагалося 24 команди-рої. Упродовж трьох днів учасників випробовували на витривалість, спритність, інтелект.

У результаті рій «Чуб» Коростського ліцею здобув третє загальнокомандне місце, а також дві перемоги в конкурсах «Стрільба з пневматичної гвинтівки» та «Смуга перешкод».

У стрільбі з пневматичної гвинтівки джура Юрій Комар здобув перше місце серед юнаків, набравши найбільшу кількість балів — 47 з 50. А джура Аліна Титечко посіла третє місце серед дівчат, набравши 40 балів.

Коростський «Чуб» став бронзовим призером військово-патріотичної гри

Нагородження призерів.Фото: Сарненська міська рада

У Сарненській міській раді зауважують, що «Чуб» — єдина команда в районі, яка досягла таких результатів і проводить майстеркласи для інших закладів.

— Цьогоріч у грі, починаючи зі змагань на рівні громад, взяли участь понад 1300 хлопців та дівчат. Такі ігри, як «Джура» — надважливі для школярів. Адже вони не стільки про спритність чи фізичну силу, скільки про силу духу та виховання справжніх патріотів, — каже начальник Рівненської ОВА Олександр Коваль.

Що було раніше

Ветеран російсько-української війни Віталій Верес із Дубровиці здобув три золотих медалі на інклюзивних змаганнях «Звитяга нескорених». Він став кращим у багатоповторному жимі лежачи, греблі на тренажері та аеробайку.

Новини Рівне