Компанія A22 проведе презентацію оновленого формату Європейської Суперліги

Компанія A22 проведе презентацію оновленого формату Європейської Суперліги

Бернд Райхарт, фото — Getty Images

Компанія A22 Sports Management анонсувала проведення презентації оновленого формату Європейської Суперліги.

“Ми виграли право змагатися. З монополією УЄФА покінчено. Футбол вільний. Клуби більше не повинні боятися санкцій, і тепер можуть самі визначати своє майбутнє”, – заявив голова А22 Бернд Райхарт.

Компанія А22 оголосила, що новий турнір буде створено для чоловічих та жіночих команд. Змагання відбуватимуться у середині тижня. Учасники визначаться за спортивними заслугами, з урахуванням підвищення та пониження без постійних членів. Уболівальники зможуть безкоштовно дивитись прямі трансляції матчів на новій сучасній платформі цифрового потокового мовлення.

Раніше Верховний суд Європейського Союзу визнав незаконним рішення ФІФА та УЄФА щодо блокування Суперліги. Суд оголосив, що футбольні функціонери порушили законодавство про конкуренцію.

Раніше президент УЄФА Александер Чеферін заявив, що не бачить шансів у найближчому майбутньому створити європейську Суперлігу. Також проти створення елітарного турніру виступив Президент України Володимир Зеленський.

2021 року 12 клубів оголосили про створення європейської Суперліги. Це викликало жорстку реакцію з боку УЄФА, ФІФА та вболівальників. Під тиском усіх сторін дев’ять клубів оголосили про вихід із турніру.

Джерело

Новини Рівне