Коли граю з росіянками, хочеться мати пістолет — Ястремська

Коли граю з росіянками, хочеться мати пістолет - Ястремська

Фото: Getty Images Ястремська висловила невдоволення WTA

Українська тенісистка розкритикувала WTA за відсутність реакції на війну в Україні.

Даяна Ястремська розкритикувала ситуацію, яка склалася у світовому професійному тенісі. За словами українки, WTA просто робить вигляд, що нічого не відбувається.

Наша спортсменка розповіла, що неодноразово жалілася в організацію на російських суперниць за їх підтримку Путіна та війни в Україні, утім жодної реакції так і не дочекалась.

«Хто найбільше потребує нагадування, що війна триває, так це WTA. Вони першими забули, що йде війна. Найбільше мене дратує їхня позиція з приводу дозволу російським тенісисткам брати участь у турнірах.

Теніс — один із небагатьох видів спорту, де така ситуація. І це доводить мене до відчаю. Тим більше, що деякі росіяни навіть не приховують свою підтримку агресії проти України. Було стільки разів, коли я повідомляла WTA, що росіянка публічно підтримує Путіна. Обіцяли подивитися, але нічого — мовчання.

WTA постійно обіцяє розслідувати подібні інциденти, вживати якихось заходів, але потім тиша. Неймовірно. Більше ніхто про це навіть не говорить.

Але я не буду мовчати, я продовжуватиму про це говорити. Чому росіян не так багато в інших видах спорту? Тому що це нормальні організації. Але не WTA. Не можна сказати, що теніс — це зброя в наших руках. Місія спорту — об’єднувати людей, спільноти, тому я думаю про теніс, коли виходжу на майданчик. Але якщо я граю проти росіянок, то я думаю про те, що хотіла б мати при собі пістолет.

Що ми відчуваємо, коли нам доводиться грати з росіянками? Уявіть собі, що на вас напали і вам доводиться виходити на корт із представником цієї країни. Що б ви відчували, знаючи, що у вашій країні загинуло багато людей? В Україні відбувається геноцид, і це несправедливо, що ми повинні продовжувати з ними грати», — цитує слова Ястремської БТУ.

Зазначимо, що Даяна нині перебуває у розташуванні збірної України у Вільнюсі. Саме тут 11-12 листопада національна команда зіграє проти Нідерландів на Кубку Біллі Джин Кінг.

Нагадаємо, раніше Еліна Світоліна встановила неймовірне досягнення в українському тенісі.

 

Джерело

Новини Рівне