Кірьос: На Australian Open я грав чотири години, а Світоліна – 40 хвилин. Але нам заплатили однакову суму

Кірьос: На Australian Open я грав чотири години, а Світоліна – 40 хвилин. Але нам заплатили однакову суму

Ник Кирьос, Getty Images

Австралійський тенісист Нік Кірьос у обуреній формі висловився про виплату призових у чоловічому та жіночому розрядах, закликавши ATP та WTA переглянути суми виплат. Як приклад, Нік згадав українку Еліну Світоліну, порівнявши свої та її доходи на Australian Open-2022.

“Я грав чотири години на Відкритому чемпіонаті Австралії, а Світоліна грала близько 40 хвилин. І при цьому нам обом заплатили однакову суму”, – обурюється Кірьос.

Кірьос пропустив нинішній сезон через травму. Протягом року у австралійця були проблеми із зап’ястям, коліном та стопою. Нік у 2023 році провів лише один матч на турнірі у Штутгарті.

Австралієць відомий скандальними діями на корті, а також різкими коментарями після матчів. Найкращим результатом Кірьоса на турнірах Великого шолома є фінал Вімблдону-2022.

На Australean Open-2022 Кірьос загалом провів п’ять годин, Світоліна за три матчі “зібрала” чотири години та 46 хвилин. Українка на івенті зіграла три зустрічі, Кірьос завершив виступи у другому раунді. Максимальна кількість сетів у чоловіків – п’ять, жінки можуть провести три партії на корті.

Джерело

Новини Рівне