Жіноча збірна України з футболу зіграла внічию з Туреччиною у першому матчі плей-оф відбору на Євро-2025

Турция — Украина. Фото — Getty Images

Жіноча збірна України з футболу на виїзді зіграла внічию з Туреччиною у першому матчі першого раунду плей-оф кваліфікації чемпіонату Європи-2025. Поєдинок відбувся у Стамбулі на стадіоні “Есенлер”.

В середині першого тайму синьо-жовті вийшли вперед завдяки влучному удару Дар’ї Апанащенко. Туреччина відігралася після перерви зусиллями Еліф Кескін. Більше команди голів не забивали – 1:1.

Матч-відповідь між Україною та Туреччиною запланований на 29 жовтня. Поєдинок пройде у столиці Молдови, Кишиневі, на стадіоні «Зімбру».

В разі успіху, команда Володимира Пятенка у другому раунді відбору зіграє з переможцем протистояння Греція — Бельгія. Матчі цієї стадії відбудуться з 27 листопада по 3 грудня.

У другому раунді плей-оф відбору визначаться безпосередні учасники Євро-2025. Жеребкування фінальної частини чемпіонату Європи відбудеться 16 грудня.

Нагадаємо, збірна України посіла друге місце у групі 4 кваліфікаційного турніру Ліги В. Синьо-жовті набрали 11 очок та пропустили вперед збірну Уельсу.