Інтер Маямі з хет-триком Мессі розгромив Нью-Інгленд Революшн, Кривцов весь матч провів у запасі

Лионель Месси в матче Интер Майами — Нью-Инглэнд Революшн. Фото — Getty Images

У ніч на 20 жовтня відбувся матч заключного туру регулярного чемпіонату МЛС, в якому Інтер Маямі здобув перемогу над Нью-Інгленд Революшн (6:2).

При цьому до 34-ї хвилини Інтер Маямі програвав 0:2. Зусиллями Луїса Суареса, який оформив дубль, команда Херардо Мартіно встигла відновити статус-кво ще до перерви.

Переломним став вихід Ліонеля Мессі на заміну на 58 хвилині гри. Вже за кілька миттєвостей після виходу на поле він взяв участь у гольовій комбінації, що завершилася голом Бенджаміна Кремаскі. Після чого в час, що залишився, до фінального свистка оформив хет-трик.

Зазначимо, що український захисник Інтера Маямі Сергій Кривцов весь матч провів на лаві запасних. Після гри також відбулася урочиста церемонія, де Інтер Маямі був нагороджений за перемогу у Східній Конференції МЛС.

Інтер Маямі тепер чекатиме на свого суперника по 1/8 фіналу плей-офф, яким стане переможець пари Монреаль – Атланта.

• МЛС. Регулярний чемпіонат

Інтер Маямі – Нью-Інгленд Революшн – 6:2 (2:2)

Голи: Суарес, 40, 43, Кремаскі, 58, Мессі, 78, 81, 89 – Ланжоні, 2, Борреро, 34.