Іноуе увійшов в історію. Достроково перемігши Тапалеса, він став абсолютним чемпіоном світу у двох вагових категоріях

Іноуе увійшов в історію. Достроково перемігши Тапалеса, він став абсолютним чемпіоном світу у двох вагових категоріях

Наоя Иноуэ, фото — Getty Images

Японський боксер Наоя Іноуе лише за рік став абсолютним чемпіоном світу у двох вагових категоріях. У грудні минулого року Іноуе, перемігши Пола Батлера, отримав чотири основні чемпіонські титули в найлегшій вазі. 26 грудня 2023-го Наоя достроково виграв у філіппінця Марлона Топалеса, додавши до своїх титулів WBC та WBO у другій найлегшій вазі пояси IBF та WBA.

Бій Іноуе – Тапалес, що відбувся в Токіо, пройшов за повної переваги японського боксера. Наоя захопив ініціативу з перших хвилин, чудово використовуючи джеб і час від часу підключаючи праву руку.

Починаючи з другого раунду, Іноуе почав активніше працювати правою рукою, все частіше доносячи удари до мети. Тапалес ж напрочуд пасивно захищався, можливо, розраховуючи на вдалий момент для контратаки.

Починаючи з четвертого раунду бій набув практично одностороннього характеру. Іноуе потрапляв все частіше і відчутніше, а наприкінці раунду лівим хуком відправив опонента до нокдауну.

Далі поєдинок йшов у схожому ключі: Іноуе атакував, причому різноманітно, Тапалес намагався захищатися і зрідка контратакувати. У восьмій і дев’ятій трихвилинках філіппінець був близький до чергового нокдауна, але все ж таки зумів вистояти.

Кульмінація настала у 10-му раунді. Красива двійка від Іноуе, з потужним правим, припала точно в ціль. Тапалес знову опинився на канвасі і не зумів стати до закінчення відліку рефері.

Для Іноуе перемога над Тапалесом стала 26-ою у 26-ти боях на професійному рингу та 23-ою – достроковою. Наоя провів 21 чемпіонський поєдинок, перемігши 19 суперників у титульних боях. Великий!

Джерело

Новини Рівне