IKEA вирішила повернутися в Україну слідом за H&M та Zara, — Forbes

IKEA вирішила повернутися в Україну слідом за H&M та Zara, - Forbes

Фото: Олександр Шаріпов/forbes.ua

Центральний офіс IKEA ухвалив рішення про повернення до України. Рішення про відновлення роботи шведське керівництво компанії ухвалило у травні. Про це 27 червня повідомив Forbes Ukraine з посиланням на чотири джерела. Серед них – двоє топменеджерів торговельних центрів та двоє консультантів з комерційної нерухомості.

Наразі в магазині IKEA в київському ТРЦ Blockbuster Mall знімають вивіски з фасаду на ремонт – підкручують діоди, оновлюють кріплення, повідомив топменеджер компанії, яка працює в одному ТРЦ з IKEA у Києві. Одним із головних чинників для шведського ритейлера стало успішне відновлення роботи H&M та магазинів Inditex – Zara та Bershka. 

— Важливим сигналом для головного офісу ІКЕА стало повернення й успіх H&M, також вони уважно стежили за відновленням роботи Inditex, – каже співрозмовник у міжнародній девелоперській компанії, який погодився говорити на умовах анонімності через те, що не уповноважений на офіційні коментарі.

У квітні в IKEA повідомили на запит Delo.ua, що залишаються високо зацікавленими в українському ринку та вивчають можливість повернення.

3 квітня в Україні відновила роботу іспанська фешн-група Inditex, власник брендів Zara, Bershka, Pull&Bear. Після цього відвідуваність київських ТРЦ збільшилась на 20%. У листопаді 2023 року компанія H&M відновила роботу в Україні. Перші магазини відкрилися в ТРЦ Lavina Mall і Respublika Park у Києві 9 листопада. 
Джерело

Новини Рівне