Холдинг GM GROUP: сервісне обслуговування авто, яким воно має бути

Незалежно від того, купили ви автомобіль нещодавно чи користуєтесь ним уже тривалий час, його належне обслуговування та догляд за ним залишаються ключовим фактором довговічної та ефективної експлуатації транспортного засобу.

Проведення регулярних техоглядів, ремонт і заміна за потреби деталей, які зносилися чи вийшли з ладу, допомагають не лише підтримувати авто в хорошому стані та забезпечити безпеку на дорозі, а й продовжити його термін служби.

При цьому багато залежить від того, де саме ви проводите сервісне обслуговування. Цю без жодного перебільшення відповідальну місію тисячі автомобілістів – власників авто марок Audi, Toyota, Volkswagen, Mitsubishi, Skoda, Renault, Peugeot, Hyundai, Subaru, JAC і не тільки – з різних регіонів України довіряють офіційним СТО, що входять до складу автохолдингу GM GROUP і на сьогодні представлені в 7 областях.

Таке їхнє рішення продиктоване низкою переваг, які пропонує GM GROUP:

  • Багаторічний досвід роботи. Тут варто нагадати, що компанія є одним із першопрохідців на вітчизняному автомобільному ринку – її історія розпочалася ще в далекому 1996-му.

  • Найвищий рівень сервісу. Його вдалося досягнути завдяки наявності сучасного обладнання, використанню оригінальних запчастин і наданню повного спектру послуг, які ви очікуєте отримати в подібному місці.

  • Кваліфіковані майстри, чий професіоналізм не викликає сумнівів. Персонал кожної СТО це сертифіковані спеціалісти, які проходили навчання в країнах-виробниках – Японії, Німеччині та ін.

  • Клієнтоорієнтованість. «Клієнт – насамперед» – не просто слова, а неухильне правило для GM GROUP. Саме тому тут обов’язково врахують ваші вимоги й побажання, гарантовано підберуть для вас найвигіднішу пропозицію і супроводжуватимуть на всіх етапах вирішення питання, з яким ви прибули.

Далебі, яскравим свідченням того, що GM GROUP – це про безумовну якість і надійність, є те, що ви можете особисто спостерігати за проходженням ремонту та інших сервісних робіт. Чесність і відкритість перед клієнтом – одні із факторів, завдяки яким холдинг нині посідає чільні позиції на ринку.

Новини Рівне