Громади Рівненщини зможуть переймати кращі практики ЄС із регіональної політики

Громади Рівненщини зможуть переймати кращі практики ЄС із регіональної політики

Такі можливості для громад та органів влади області відкриває Програма Interreg Europe. Україна долучилась до ініціативи ще на початку 2024 року.

Про це йшлося під час онлайн-зустрічі з експертами Програми за підтримки Конгресу місцевих та регіональних влад.

Відкривали захід заступник керівника Офісу Президента Олексій Кулеба та народний депутат України Олександр Аліксійчук. До участі долучився й заступник голови Рівненської ОДА Ігор Павленко. Модерував — народний депутат України Віталій Безгін.

«Платформа може стати дієвим інструментом удосконалення регіональної політики. Доступ до кращих експертних рішень та великої бази знань допоможе вирішувати не лише точкові, але й комплексні проблеми. Тож закликаю детальніше ознайомитись із проєктом й використовувати цю можливість для ефективного розвитку громад», — зазначив Ігор Павленко.

Так, органи влади й місцевого самоврядування зможуть переймати європейські практики та ділитись власними напрацюваннями щодо впровадження регіональної політики. В рамках Програми організовуватимуть онлайн та офлайн зустрічі із експертами платформи та нададуть супровід у пошуку нових партнерів.

Нагадаємо, Interreg Europe — це програма міжрегіонального співробітництва, що співфінансується Європейським Союзом. Її завдання зменшити диспропорції у рівнях розвитку та якості життя в регіонах Європи.

Новини Рівне