Громада і бізнес: як працюють соціальні угоди на Рівненщині

Громада і бізнес: як працюють соціальні угоди на Рівненщині

У Гощанській громаді найбільший платник податків ремонтує дороги в межах соціальної угоди.

Про це повідомили в Рівненській ОВА. 

«На третьому році широкомасштабної війни навіть теоретично складно планувати ремонти комунальних доріг на таких об’ємних ділянках. – зазначив голова громади Микола Панчук. – Не були передбачені кошти і на ремонт доріг у громаді, які перебувають на балансі Служби відновлення».

Як показує практика, дієвою формою співпраці між місцевим бізнесом та громадою є соціальне партнерство, або так звана соціальна угода. Дві сторони беруть на себе зобов’язання сприяти підвищенню рівня життя територіальної громади, покращувати добробут та інфраструктуру.

«Укладання угод — справа добровільна і сприяє налагодженню соціального партнерства та доброзичливих стосунків громади з підприємцями. Соціально відповідальний бізнес — це інвестиції в людей і спільноту. Підприємства, які беруть на себе відповідальність за комфорт мешканців громади сприяють підтримці тих, хто стоїть на захисті нашої країни. Тому подібні ініціативи піднімають рівень соціальної відповідальності в бізнесі, надихають інших на позитивні зміни», — сказав голова громади. 

Нині вже на декількох ділянках дорожнього покриття зробили ямковий ремонт із укладанням асфальту. На інших – працює техніка і з’являється новий твердий насип.

Деякі роботи зроблено авансом у рахунок майбутніх платежів згідно соціальної угоди. 

Загальний добробут громади — спільна справа всіх нас.

Новини Рівне