Графіки відключення світла 30 червня будуть застосовувати весь день, — Укренерго

Графіки відключення світла 30 червня будуть застосовувати весь день, - Укренерго

Фото: t.me/Укренерго

У неділю, 30 червня, відключення світла за графіком відбуватимуться протягом усього дня. Графіки діятимуть у всіх областях країни. Про це повідомляє » Укренерго «.

— 30 червня заходи обмеження споживання застосовуватимуться протягом доби. Однак у період з 17:00 до 23:00 обсяг обмежень може бути збільшений. Актуальні графіки погодинних відключень можна відстежити на сайтах обленерго та їх майданчиках у соцмережах, — зазначили у компанії.

В «Укренерго» закликали споживати світло відповідально у період, коли воно є. Як і раніше, об’єкти критичної інфраструктури обмежувати не будуть.

27 червня голова правління НЕК «Укренерго» Володимир Кудрицький заявив, що зима 2024-2025 буде непростою для енергосистем України. Поки що енергетики розглядають кілька сценаріїв її проходження. За його словами, реальна ситуація залежатиме від багатьох факторів, основний з яких – обстріл. 22 червня у ДТЕК пояснили, як в Україні розподіляють ліміти на електроенергії. Так, обмеження електроенергії для кожної області встановлюється «Укренерго». Обов’язок оператора системи розподілу – розподіляти потужність серед клієнтів.
Джерело

Новини Рівне