Гол Чеберка допоміг Коламбусу обіграти на виїзді Нью-Йорк Ред Буллз (відео)

Нью-Йорк Ред Буллз — Коламбус. Евгений Чеберко празднует забитый мяч. Фото — Getty Images

У ніч на 20 жовтня відбувся заключний матч регулярного чемпіонату МЛСКоламбус на виїзді обіграв Нью-Йорк Ред Буллз (3:2).

Коламбус відзначився двічі вже на 14-й хвилині – спочатку гол Айзела Джексона, а потім влучний удар українського захисника Євгена Чеберка дозволили гостям зробити гарний заділ для майбутньої перемоги. До речі, для 26-річного Чеберка це дебютний гол у складі Коламбуса, за який він сьогодні провів свій 48-й поєдинок.

Після перерви у складі Нью-Йорка Ред Буллз дублем відзначився Еміль Форсберг, відомий за виступами за Лейпциг і збірну Швеції. Але гостям все ж таки вдалося вирвати перемогу в компенсований час до матчу – гол на рахунку Мальте Амундсена.

На цьому регулярний чемпіонат МЛС для обох команд завершено – Коламбус у Східній Конференції фінішував 2-м, а Нью-Йорк Ред Буллз – 7-м.

Ці ж команди склали пару 1/8 фіналу плей-офф МЛС – матчі між Коламбусом та Нью-Йорк Ред Буллз пройдуть 26 жовтня та 2 листопада. Переможець пари в 1/4 фіналу зіграє з тріумфатором дуелі між Цинциннаті та Нью-Йорк Сіті.