Гірн – про ймовірний поєдинок Джошуа з Вайлдером: Нічого ще не підписано

Гірн – про ймовірний поєдинок Джошуа з Вайлдером: Нічого ще не підписано

Эдди Хирн и Энтони Джошуа, фото — Getty Images

Едді Гірн, промоутер колишнього чемпіона світу Ентоні Джошуа, відреагував на інформацію про те, що його підопічний та ще один екс-чемпіон у суперважкій вазі Деонтей Вайлдер домовилися про поєдинок у наступному році.

“Нічого ще не підписано. Коли люди говорять про попередню угоду, тут є дві сторони. Це означає, що йдеться про суму, коли всі скажуть: “Ми у справі”. До речі, раніше ми вже мали попередню домовленість про поєдинок Вайлдера проти Джошуа”.

“Нічого не підписано, і ми зосереджені на поєдинку з Валліном. Ми працюватимемо за лаштунками, як і раніше, а також на поверхні, коли приїдемо до Ер-Ріяда. Але ми повністю сфокусовані на Отто Валліні, оскільки без перемоги над ним можна забути про бій з Вайлдером. Я вже говорив, що наша абсолютна амбіція і намір – влаштувати бій Джошуа проти Вайлдера, і ми прагнемо це зробити. Якщо ми виграємо наступної суботи, то я впевнений, що ви отримаєте цей поєдинок. Але на даний момент нічого не підписано”.

Напередодні стало відомо, що британець Джошуа та американець Вайлдер домовилися провести бій 9 березня у Саудівській Аравії.

Щоб подія відбулася, обидва боксери мають перемогти своїх найближчих суперників. Джошуа зустрінеться зі шведом Отто Валліном, а Вайлдер – з Джозефом Паркером. Обидва бої відбудуться в один боксерський вечір 23 грудня в столиці Саудівської Аравії Ер-Ріяді.

Вайлдер та Джошуа тривалий час вели переговори про поєдинок у грудні. Вищезгаданий Едді Гірн заявляв про проблеми з місцем та датою бою, після чого припустив, що івент вдасться провести не раніше березня-квітня 2024 року.

Джошуа нокаутував Роберта Геленіуса в останньому бою, який відбувся 12 серпня у Лондоні. Останнім суперником Деонтея також був Геленіус – американець переміг нокаутом у першому раунді.

Джерело

Новини Рівне