Гінзбург: Думаю, з Бешикташем була наша найкраща гра

Прометей впевнено обіграв турецький клуб у Єврокубку

Гінзбург: Думаю, з Бешикташем була наша найкраща гра

Ронен Гинзбург, фото — prometeybc.com

Головний тренер Прометея Ронен Гінзбург прокоментував перемогу над Бешикташем (89:70) у матчі 11 туру групи А Єврокубка.

“Передусім, я знаю, що вчора і сьогодні вранці по Україні було випущено безліч ракет. Дуже шкода через це, і я сподіваюся, що ми хоч трохи зробили людей щасливими. Сподіваюся, ця війна закінчиться. І в Ізраїлі теж”.

“З приводу матчу, думаю, це була наша найкраща гра. Ставлення до гри, захист. Сподіваюся, гравці розуміють, що ця різниця між тим, що бути нормальною і гарною командою – це наш захист. Сьогодні був хороший захист, мені це сподобалося. Респект гравцям. Ми повинні продовжувати”.

“Клавелл поки не готовий, йому потрібен час. Він не грав шість місяців. У нас дуже багато захисників, іноді навіть занадто багато. Ми повинні вирішувати, хто гратиме, а хто ні, хто більше, а хто менше. Баскетболісти знають, що всі повинні викладатися на 100%, коли грають. І я впевнений, що Клавелл набере форму найближчим часом і ми матимемо ще одну силу”.

“Я багато говорив з Іваном Ткаченком. Тепер він також виходить на позиції “четвірки”, що дає йому більше ігрового часу. Він знає, що в деяких матчах він гратиме більше, в якихось гратиме менше. Але зіграв він добре” .

Прометей здобув шосту перемогу у групі та піднявся на п’яте місце. Наступний матч команда Гінзбурга проведе 16 грудня з Таллінною Калєв. 20 грудня Прометей зіграє з Лондон Лайонс у Єврокубку.

Джерело

Новини Рівне