Genesis запатентував складне кермо для максимальної зручності водія

Компанія Hyundai продовжує активно патентувати власні розробки, які згодом можуть дебютувати на автомобілях преміального суббренду Genesis. Нещодавно корейці зареєстрували конструкцію своїх дверей, посередині яких відсутня центральна стійка. А тепер справа дійшла до кермового колеса.

Видання «CarBuzz» виявило у Відомстві за патентами та товарними знаками США нову розробку інженерів Hyundai, яка є кермом, спроектованим таким чином, щоб лінійно складатися і розкладатися.

У патенті зазначено, що режим посадки в машину, при якому звичайне кермо рухається вгору, а сидіння назад, недостатньо зручний, так як частина обода керма як і раніше займає багато місця.

Складаючи обід вниз у Hyundai збираються організувати для водія більше вільного простору для входу та виходу з машини, а також дати перевагу людині, яка сидить склавши руки та використовує режим автономного керування 3+ (автопілот).

Складне рульове колесо складатиметься з кількох частин, але центральний корпус якоря закріплять на рульовій колонці у тому вигляді, в якому прийнято багато десятиліть.

Система дозволить від’єднати обід рульового керування від центрального якоря, щоб колеса не зрушили випадково.

Кріпильні пристрої для обода включають шестірні і доріжки для забезпечення стабільного, лінійного руху.

Конструкція такого керма також гарантує, що подушка безпеки завжди буде відображена до сидіння водія навіть у сценаріях автономного керування, в якому наявність кермового колеса необов’язкова.

Коли і на якому автомобілі Genesis може дебютувати ця незвичайна технологія Hyundai – поки що невідомо.

Новини Рівне