ДТЕК відзвітувала про повну готовність до зимового сезону

ДТЕК відзвітувала про повну готовність до зимового сезону

Фото: ТЭС В Україні відремонтували 23 блоки ТЕС

Компанія завершила усі заплановані до старту опалювального сезону ремонти ТЕС. Наразі відремонтували 23 блоки.

Для надійної роботи теплової генерації взимку ДТЕК витратила понад 3,4 млрд гривень на ремонтні роботи на теплоелектростанціях компанії. Про це повідомила пресслужба компанії в суботу, 9 грудня.   Так, за 11 місяців поточного року було проведено 21 плановий ремонт на енергоблоках ТЕС (на сьогодні — 23). 

Генеральний директор ДТЕК Енерго Ільдар Салєєв зазначив, що через окупацію, руйнування і пошкодження армією Росії в цьогорічний опалювальний сезон енергосистема України увійшла з мінімальним власним резервом потужності. Внаслідок цього в періоди дефіциту Україна змушена імпортувати електроенергію із-за кордону.

«Зі свого боку, щоб працювати взимку на максимумі, ми реалізували усі заплановані до старту опалювального сезону ремонти ТЕС. Всього відремонтували наразі 23 блоки ТЕС. Відновили після обстрілів вісім енергоблоків», — розповів він.

Згідно з графіком, ДТЕК планує відремонтувати енергоблоки і в грудні для більш надійної роботи енергосистеми.
  Як відомо, понад 10 ГВт основних встановлених потужностей недоступні енергосистемі та перебувають під контролем окупантів. Це найбільша в Україні та Європі Запорізька АЕС, Запорізька ТЕС, Луганська ТЕС, Вуглегірська ТЕС. Ще близько 5 ГВт були пошкоджені від обстрілів Росії під час минулої зими.

Нагадаємо, Україна будує трирівневий захист обʼєктів енергетичної інфраструктури. Енергетики і військові облаштовують захист підстанцій і автотрансформаторів по всій Україні.

Наразі споживання електроенергії в Україні тримається на рекордному рівні. Для уникнення відключень та підтримки балансу в енергосистемі вчора знову залучалась аварійна допомога від Румунії та Польщі.

Джерело

Новини Рівне