Драмбаєвим цікавляться Зоря та клуби з Бенілюксу

Драмбаєвим цікавляться Зоря та клуби з Бенілюксу

Александр Драмбаев, фото — nk-osijek.hr

Нещодавно з’явилася інформація про те, що оренда захисника Шахтаря Олександра Драмбаєва в хорватському Осієці може бути перервана достроково. Як стало відомо Sport Arena, причиною цього є інтерес до гравця з боку команд із сильніших чемпіонатів.

Так, у послугах Драмбаєва зацікавлені клуби з Бельгії, Нідерландів та Польщі. Також фланговий захисник входить до списку гравців, якими найближчим часом може посилитись Зоря.

1 липня Драмбаєв перейшов із Шахтаря до Осієка на правах оренди до кінця сезону 2023/24. При цьому хорватський клуб має опцію дострокового викупу футболіста. Контракт захисника із Шахтарем спливає влітку 2024 року.

Цього сезону 22-річний Драмбаєв відіграв на позиції лівого захисника 20 матчів у всіх турнірах, отримав два попередження, результативними діями не відзначався.

Минулий сезон Драмбаєв також провів в оренді – у Зюльті-Варегем (25 матчів, 1 гол, 1 асист). Бельгійці мали право викупу гравця, проте клуб цим не скористався.

Осієк йде четвертим у чемпіонаті Хорватії, відстаючи від зони єврокубків на сім очок, а від першого місця (Хайдук) – на 14.

Зоря у турнірній таблиці УПЛ йде на 14-й позиції після 14-ти матчів. Друга частина сезону розпочнеться для Зорі матчем із Ворсклою. Базова дата зустрічі – 24 лютого.

Джерело

Новини Рівне