Джошуа: Я просто хочу битися з Фʼюрі

Джошуа: Я просто хочу битися з Фʼюрі

Фото: Getty Images Ентоні Джошуа викликав Тайсона Ф’юрі на бій

Колишній чемпіон у надважкій вазі вкотре висловився про бажання вийти в ринг проти свого співвітчизника.

Ентоні Джошуа заявив, що хоче провести бій проти Тайсона Ф’юрі. На думку британського боксера, його співвітчизник постійно уникає поєдинку з ним.

Тож Джошуа закликав Ф’юрі припинити уникати бою, і провести поєдинок між двома колишніми чемпіонами світу.

«Мені вже неважливо, виграє він чи програє Усику. Я просто хочу битися з ним — це затягнулося. Ф’юрі ухиляється від багатьох людей — він не б’ється з багатьма людьми. Багато людей найвищого рівня. Йому потрібно покінчити з цим, прийти та битися зі мною і перестати витрачати мій час. Я не хочу чекати, поки мені виповниться 40, 41, 42 роки, щоб битися з ним.

Він сам поставив себе в таке становище, щоб приймати власні рішення. Що стосується фанатів — я знаю, чого вони хочуть. Ми намагалися зробити так, щоб бій відбувся, його підписали, а потім він розвалився. У нас був підписаний контракт на бій проти Вайлдера… Я завжди робив кроки вперед. Сподіваюся, після цього ми нарешті зможемо його провести.

Я бився з Нганну, щоб показати Ф’юрі рівень, на якому ми перебуваємо. «Ф’юрі бився з ним? Я буду битися з ним». Я намагався битися з опонентами, проти яких боксував Ф’юрі, щоб показати, що ми тут і на одному рівні», — наводить слова Джошуа Boxing Scene.

Нагадаємо, раніше Джошуа назвав Ф’юрі ідіотом, який не заслужив бути абсолютом.

 

Джерело

Новини Рівне