Джессі Родрігес ефектно нокаутував Хуана Франсіско Естраду

Джессі Родрігес ефектно нокаутував Хуана Франсіско Естраду

На арені Footprint Center в американському Фініксі (штат Аризона) завершився вечір боксу від промоутерської компанії Matchroom Boxing, мейн-івентом якого став поєдинок чемпіона світу за версією WBC у другій найлегшій вазі Хуана Франсиско Естради проти Джессі Родрігеса.

Суперники практично без розвідки приступили до справи. Родрігес задав високий темп, не дозволяючи Естраді розірвати дистанцію. У третьому раунді «Бам» доніс точний аперкот, після якого в Естради підкосилися коліна, але все ж таки він устояв на ногах.

Претендент постійно працював по корпусу, але в четвертому раунді пробив трохи нижче, після чого рефері дав Естраді час на відновлення. Утім, у цьому ж раунді Родрігес підловив чемпіона аперкотом і відправив у нокдаун лівим прямим.

У п’ятому раунді Родрігес продовжив нарощувати перевагу. Естрада тримався на ногах, але пропускав багато ударів. На подив, у наступній трихвилинці чемпіон спіймав Родрігеса кросом і відправив на канвас. Проте цей нокдаун був легким, і «Бам» продовжив своє домінування.

Розв’язка бою настала в сьомому раунді, коли Родрігес нокаутував Естраду ефектним ударом по корпусу.

Результат бою: Джессі Родрігес переміг Хуана Франсіско Естраду нокаутом у сьомому раунді

Новини Рівне