Ціна 25 000 євро та запас ходу 400 км: розкрито подробиці електрокара Renault 5 (ВІДЕО)

Новий Renault 5 дуже нагадує знаменитого предка 1972 року. Бюджетний електромобіль оснастять 136-сильним мотором, а його запас ходу досягне 400 км.

З’явилася нова інформація про відроджений Renault 5. Компактний електромобіль офіційно представлять 26 лютого на автошоу в Женеві.

А поки що на сайті французького автовиробника розкрили подробиці авто й опублікували його тизери.

Електромобіль Renault 5 E-Tech (саме так назвуть авто) — це компактний хетчбек В-класу довжиною 3,92 м.

На фото й відео видно, що він зберіг стиль передсерійного концепт-кара й дуже нагадує оригінальний Renault 5 1972 року.

Як і знаменитий предок, новий Renault 5 E-Tech відрізняється рубаним дизайном, та й силуетом він схожий. У нього короткі звіси кузова, великі фари й тоненькі ліхтарі.

Водночас є й сучасні «фішки» на кшталт індикатора заряду батареї на капоті. До слова, раніше з’явилися патентні зображення авто.

Електрокар Renault 5 E-Tech побудують на платформі AmPRSmall і оснастять 136-сильним мотором. Першою на ринок вийде версія з батареєю на 52 кВт∙год і запасом ходу 400 км.

Пізніше з’явиться базовий варіант за 25 000 євро з батареєю ємністю 40 кВт∙год. Також згодом з’явиться 218-сильний спортивний варіант від Alpine.

Усі Renault 5 E-Tech отримають функцію двонаправленої зарядки — можна буде живити від авто електрообладнання або навіть будинок.

Новини Рівне