Богачук та Ортіс близькі до оформлення угоди на бій 10 серпня

Богачук та Ортіс близькі до оформлення угоди на бій 10 серпня

Сергей Богачук, фото — Getty Images

Тимчасовий чемпіон за версією WBC у першій середній вазі Сергій Богачук (24-1, 23 КО) та володар поясу WBO International у напівсередній вазі Верджіл Ортіс (21-0, 21 КО) перебувають у процесі укладання угоди на спільний бій 10 серпня.

Українець та американець, як планується, стануть хедлайнерами боксерського івенту у Лас-Вегасі. Їхній поєдинок відбудеться у першій середній вазі (до 69,85 кг).

Спочатку в серпні (3-го числа) Ортіс мав битися з Тімом Цзю, проте цей бій зірвався через травми австралійця, отриманих у поєдинку з Себастьяном Фундорою.

Ще наприкінці травня з’явилася інформація, що замість Цзю Берджіл може зійтись у рингу із Богачуком. У червні стало відомо про домовленість сторін.

Нагадаємо, українець впевнено переміг американця Браяна Мендосу у бою, який пройшов наприкінці березня у Лас-Вегасі. За підсумками 12-ти раундів усі судді віддали перемогу Богачуку – 118-110, 117-111 та 117-111.

Сам Богачук раніше висловив думку, що йому слід провести кілька захистів тимчасового титулу, перш ніж влаштовувати гучний бій. Серед бажаних майбутніх топових суперників українець називав вищезгаданого Фундору.

Верджіл Ортіс в останньому бою переміг Томаса Дюлорме із Пуерто-Ріко. Американець усі свої поєдинки виграв достроково.

Джерело

Новини Рівне