Бенфіка з Трубіним зіграла внічию з Віторією Гімарайнш

Витория Гимарайнш — Бенфика, Getty Images

Бенфіка розійшлася результативною нічиєю з Віторією Гімарайнш у гостьовому матчі 21-го туру чемпіонату Португалії – 2:2.

Господарі повели у рахунку на 31-й хвилині – пенальті реалізував Тіаго Сілва. Орли зусиллями Рафи Сілви зуміли відіграти перевагу Віторії до перерви.

У другому таймі Андре Сілва знову вивів господарів у лідери, проте через чотири хвилини після голу Гімарайнш залишився у меншості: поле достроково залишив Боревкович. Бенфіка врятувалась від поразки на 90-й хвилині завдяки голу Кабрала.

Український воротар Бенфіки Анатолій Трубін провів весь матч. Загалом в активі Трубіна – 29 матчів за Орлів, у яких він пропустив 25 голів. В 11 поєдинках українець відстояв «на нуль».

Бенфіка йде на першому місці у турнірній таблиці, випереджаючи Спортинг за додатковими показниками. Віторія посідає п’яту позицію.

У наступному турі команда Трубіна зіграє з Візелою 18 лютого. Віторія Гімарайнш на день раніше вирушить у гості до Портімоненси.