Бенфіка з Трубіним програла Спортінгу в першому матчі 1/2 фіналу Кубка Португалії

Спортинг — Бенфика. Фото — Getty Images

Бенфіка мінімально поступилася Спортінгу у гостьовому матчі 1/2 фіналу Кубка Португалії – 1:2.

Леви вийшли вперед вже на 9-й хвилині зусиллями Педру Гонсалвеша. Після перерви Віктор Дьокереш збільшив перевагу Спортінга.

У середині другого тайму Фредрік Еурснес скоротив відставання гостей у рахунку. Через три хвилини Бенфіка відзначилася ще раз, але взяття воріт було скасовано через офсайд після перегляду VAR. У компенсований час з цієї ж причини було скасовано гол Спортінга.

Український воротар Анатолій Трубін вийшов у старті Бенфіки та провів на полі весь матч. Це був 34-й поєдинок голкіпера за Орлів.

Матч-відповідь між Бенфікою та Спортінгом запланований на 3 квітня. В іншому півфінальному протистоянні Кубка Португалії зіграють Віторія Гімарайнш та Порту.