Бенфіка з Трубіним обіграла вдома Жил Вісенте

Бенфика. Фото — Getty Images

Бенфіка на своєму полі розгромила Жил Вісенте у поєдинку 20-го туру португальської Прімейри – 3:0.

Орли домінували всю гру і ще до перерви зняли питання про результат зустрічі. До обох голів привели подачі Анхеля Ді Марії з кутового. Спочатку навіс аргентинця головою замкнув Артур Кабрал, а потім Жоау Невеш підгадав відскок і технічно розібрався у куті воротарського.

Відразу після перерви рахунок став великим – це Рафа Сілва точно пробив низом після пасу Фредріка Аурснеса.

В українця Анатолія Трубіна, який зіграв за Орлів уже 27-й матч у сезоні (і 11-й – “на нуль”), практично не було роботи. Єдиний раз голкіпер по-справжньому вступив у гру на 85-й хвилині, коли потягнув непростий удар Тиджані Туре.

Перемога дозволила Бенфіці тимчасово вийти в лідери, проте Спортінг має гру в запасі. Жил Вісенте залишився десятим.

У наступному турі команда Трубіна зіграє у гостях проти Гімарайншу 11 лютого.