Батько Теофімо Лопеса: У бою з Клаггеттом Тео продемонструє всі свої навички

Батько Теофімо Лопеса: У бою з Клаггеттом Тео продемонструє всі свої навички

Теофимо Лопес, фото — Getty Images

Батько чемпіона світу за версією WBO у першій напівсередній вазі, американця Теофімо Лопеса (19-1, 13 КО) – Теофімо Лопес-старший – прокоментував майбутній поєдинок свого сина проти канадця Стіва Клаггетта (20-3-1, 14 КО).

“Кількість пошкоджень і ударів, які мій син має намір завдати цьому хлопцю – Клаггетт ніколи не бачив нічого подібного. Ми серйозно ставимося до всіх наших боїв, і ви побачите кращого Теофімо Лопеса”.

“Це найкращий поєдинок, який він колись проводив, де він продемонструє всі свої навички”.

Теофімо проведе черговий захист титулу в бою з Клаггеттом 29 червня у Маямі. Івент пройде у розважальному комплексі «Центр Джеймса Л. Найта».

Нагадаємо, про бій Лопеса з Клаггеттом стало відомо у березні. Сторони вже тоді дійшли консенсусу, але потрібен час, щоб узгодити всі деталі.

У червні минулого року Теофімо оголосив, що завершує кар’єру боксера і відмовляється від чемпіонського титулу, проте пізніше передумав залишати бокс і заявив про готовність захищати свій пояс. Американець встиг кинути виклик абсолютному чемпіону світу у легкій вазі Девіну Гейні.

У ніч на 9 лютого 2024 року Лопес зберіг за собою чемпіонський титул за версією WBO у першій напівсередній вазі, перемігши одноголосним рішенням суддів Джемейна Ортіса.

Джерело

Новини Рівне