Авто та «бойові пташки»: Рівненщина активно допомагає ЗСУ

Авто та «бойові пташки»: Рівненщина активно допомагає ЗСУ

Громади нашої області актино підтримують українських вояків, закуповуючи все необхідне для перемоги.

Про це повідомили в Рівненській ОВА.

Так, Старосільська громада Сарненського району постійно допомагає фронту. Днями колектив ліцею за підтримки мешканців громади зібрав кошти на авто. Наповнили його харчами, ліками, іншим необхідним для бійців. Авто вже на фронті.

«Не так давно громада передала на фронт тепловізор. А нині завершено збір 92 тисяч гривень на придбання дрону для бійця-земляка з Вежиці та його побратимів, що воюють на запорізькому напрямку», – розповідає Старосільський сільський голова Михайло Кузьмич.

Також до громади надійшов запит про допомогу овочами запорізьким госпіталям. Тож люди зносять до пунктів збору вирощене, невдовзі повезуть за призначенням. 

У Деражненській громаді придбали 20 fpv-дронів. Кожну бойову «пташку» назвали на честь загиблих захисників-односельців. Загальна вартість — 351 тис. грн. У громаді зазначили — це помста та памʼять про воїнів, які ціною власного життя зупиняли ворога.

Ще один іменний дрон — від колективу Корнинського ліцею імені Свіржевського Романа Петровича. Освітяни долучилися до марафону «Різдвяні дрони» та проєкту «Іменний дрон для армії».

Бугринська громада придбала 9 дронів для ЗСУ. До збору коштів на «пташки» долучилися працівники сільради, освіти, культури, медицини, комунальних підприємств, соціальної сфери, підприємці та фермери нашої громади.

+ 4 іменних дрони від Степанської громади. Працівники Степанської селищної ради, працівники та учні закладів освіти і культури, колектив районної лікарні зібрали кошти на 4 FPV-дрони для свої земляків-воїнів.

Новини Рівне