Аліна Ягупова залишила турецький “Чукурова Мерсін”

Аліна Ягупова залишила турецький “Чукурова Мерсін”

Джерело: https://fbu.ua/news/alna-yagupova-zalisha-chukurovu

Лідерка жіночої збірної України Аліна Ягупова завершує виступи за турецький клуб Чукурова Мерсін, про це повідомила сама гравчиня. Клуб та українська баскетболістка припинили співпрацю за згодою сторін.

Українка зіграла у чемпіонаті Туреччини 13 матчів, у яких набирала 13.0 очка, 5.5 передачі та 5.0 підбирання. У Євролізі українка зіграла 10 матчів, де мала статистику 16.0 очка, 5.6 підбирання та 4.7 передачі у середньому за гру.

Аліна Ягупова тричі вигравала чемпіонство у Туреччині — всі три рази з Фенербахче. У складі цього ж клубу вона у минулому сезоні вигравала жіночу Євролігу, раніше Ягупову було двічі визнано MVP головного жіночого клубного турніру. За словами Аліни, наразі її агент знаходиться у пошуках нової команди для неї:

«Звісно, не так я бачила першу половину свого сезону, але є як є, можливо це на краще. Ми домовились з клубом розійтись. Найближчим часом я визначусь з клубом де я буду виступати у майбутньому.

Щодо збірної України, то я обов’язково буду виступати за збірну у офіційних матчах. Прикро, що в листопаді я не допомогла команді через травму. Ми постійно на контакті з Михайлом Бродським і я розумію наскільки я важлива для нашої збірної, я пообіцяла, що буду виступати за збірну», – зазначила Аліна Ягупова.

Новини Рівне