Аль-Іттіхад розгромив Окленд Сіті у стартовому матчі клубного чемпіонату світу-2023

Аль-Иттихад — Окленд Сити. Фото — Getty Images

Саудовський Аль-Іттіхад розгромив новозеландський Окленд Сіті у стартовому матчі клубного чемпіонату світу-2023 – 3:0.

Із самого старту поєдинку сили були нерівними. Окленд тримався майже півгодини, але за 12 хвилин представник Азії знищив всю інтригу. Рахунок відкрив досвідчений бразильський форвард Ромаріньо. Слідом за ним відзначилися зіркові літні новачки-французи, Нголо Канте та Карім Бензема.

На цьому, можна сказати, матч і скінчився. У другому таймі суперники відбували номер. Аль-Іттіхад рішуче припинив усі нечисленні спроби гостей шукати щастя біля чужих воріт.

Здобувши легку перемогу, чемпіон Саудівської Аравії вийшов у чвертьфінал, де зіграє з єгипетським Аль-Ахлі. У другому поєдинку цієї стадії зіграють мексиканський Леон та японська Урава Ред Даймондс. Зустрічі відбудуться 15 грудня.

У півфіналі до переможців попередніх раундів приєднаються бразильський Флуміненсе та англійський Манчестер Сіті. Зустрічі 1/2 фіналу відбудуться 18 грудня. Фінал та матч за третє місце пройдуть 22 грудня.